IT služby, multimédia, servis, správa, Apple podpora

Multimédiá

Domáce kiná

Spoločnosť PolyStar, s.r.o. zabezpečuje poradenstvo, predaj, montáž a záručný servis domácich kín.
Pohľadom laika: domáce kino delíme na lacné kiná, lacné kiná od renomovaných výrobcov a samozrejme kiná ktoré sú tu hlavne pre zvuk. Ďalej rozdeľujeme kiná na kiná s malými /satelitnými/ reproduktormi a kiná s veľkými stĺpmi. Čo sa týka domáceho kina s malými reproduktormi - použitie predpokladá zameranie prioritne na filmy a až potom na hudbu. Stĺpové reproduktory ponúkajú väčšiu dynamiku, objem a mohutnosť. Je to zážitok, ktorý treba brať do úvahy pred kúpou domáceho kina. Kvalitný zvuk Vás nemusí stáť veľa peňazí. Dnes sa už domáce kiná od kvalitných výrobcov dajú kúpiť za slušné peniaze. Výber domáceho kina respektíve audia je všeobecne nutné podriadiť jeho určeniu. Radi Vám pri výbere pomôžeme... 

Zabezpečovacie systémy

Spoločnosť PolyStar, s.r.o. zabezpečuje poradenstvo, predaj, montáž a servis zabezpečovacích systémov.
V dnešnej uponáhľanej dobe si treba uvedomiť, že o Váš majetok, ktorý ste poctivo nadobudli, môžete ľahko prísť, pokiaľ ho nebudete adekvátne chrániť. Práve k tomuto účelu boli vyvinuté zabezpečovacie systémy, ktoré sa pomaly začínajú stávať nevyhnutnosťou. Tak ako kamerové systémy pomáhajú chrániť Váš majetok, tak aj zabezpečovacie systémy úspešne strážia to čo je pre Vás cenné. Kvalitný bezpečnostný systém ochráni Váš majetok pred rukami zlodejov a rôznych indivíduí, ktoré túžia rýchlo zbohatnúť.

Je potrebné podotknúť, že elektronické zabezpečovacie systémy, môžu inštalovať len firmy, ktoré sú držiteľom licencie na poskytovanie technických služieb podľa zákona 473/2005 Z.z. Preto zverte montáž odbornej firme.

Bez odbornej montáži mnohé poisťovne neakceptujú správnu funkčnosť elektronického zabezpečovacieho systému a v prípade vlámania nevyplácajú plnú poistnú sumu!
Vhodný systém do Vášho objektu Vám samozrejme pomôžeme vybrať my. Naši odborníci ochotne prídu na obhliadku a buď na mieste, alebo telefonicky odporučia správny systém. Na základe skúseností a desiatok zrealizovaných zákaziek, vieme adekvátne navrhnúť a nainštalovať celý zabezpečovací systém.

Kamerové zariadenia

Spoločnosť PolyStar, s.r.o. zabezpečuje poradenstvo, predaj, montáž a servis kamerových systémov.

1. Čo je kamerový systém
Kamerový systém sa stáva bežnou súčasťou našich životov. Kamery nájdete prakticky všade, v obchodoch, baroch, bankách, hoteloch, mestských centrách, úradoch, letiskách športových zariadeniach a čoraz viac aj rodinných domoch. Sú vhodné všade tam, kde je potrebné monitorovanie objektu a následné vyhodnocovanie. V súčasnosti nie sú kamerové systémy žiadnym luxusom a cenovo sú porovnateľné s bežnými domácimi spotrebičmi.

2. Na čo slúži kamerový systém
Chráni pred krádežami a vlámaniami Zvyšuje efektivitu zamestnancov Zabezpečuje dohľad nad osobami alebo predmetmi Robí štatistiky pohybu zákazníkov Analyzuje videozáznam Spustí alarm a oveľa viac.

3. Kde sa kamerový systém používa
Úrady a verejné inštitúcie Od malých garážových obchodíkov až po veľké hypermarkety Hotely a reštaurácie Predškolské a školské zariadenia Podniky Letiská Športoviská Rodinné domy a byty A mnoho ďalších oblastí

4. Z čoho sa skladá kamerový systém:

  • kamera + objektív
  • záznamové zariadenie
  • zobrazovacie zariadenie
  • napájanie
  • prenosová cesta
  • konektory a príslušenstvo

5. Delenie kamerových systémov:

  • analógové kamerové systémy
  • digitálne kamerové systémy (IP systémy)
  • hybridné kamerové systémy (kombinácia analógových a digitálnych systémov)

Obchodné zastúpenie 

Spoločnosť PolyStar, s.r.o. taktiež poskytuje služby spoločnosti Slovanet ako komplexnú starostlivosť o zákazníka.

Všetky práva vyhradené © 2024